| ionlavinia1994lavi a întrebat:

pe 7 martie mi-a venit ciclul menstrual normal si dupa data de 20 a inceput sa ma doara sanii si burta e foarte tare..contact sexual nu am mai avut dupa 14 februarie.de la ce sunt aceste simptome? astept raspunsuri big hug

4 răspunsuri:
| piticelm a răspuns:

Poate ai racit, sau se mai intampla ca menstruatia sa vina de doua ori, rar, insa se intampla.

| ionlavinia1994lavi explică (pentru piticelm):

E posibil sa fiu insarcinata? ca am inteles ca poate veni ciclu si peste menstruatie

| piticelm a răspuns (pentru ionlavinia1994lavi):

Da,menstruatia vine peste sarcina, insa culoarea este maronie si dureaza mult mai putin.Tu ai spus ca ai avut o menstruatie normala, deci, nu vad vreun semn de sarcina.Atunci cand esti insarcinata, nu te-ar durea burta, ci ai fi sensibila la anumite mirosuri, ti s-ar schimba si starea emotionala din cauza hormonilor si alte lucruri.

| ionlavinia1994lavi explică (pentru piticelm):

Multumesc>big grin