| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Este o intrebare mai mult pentru băieți... va puteți da seama dacă o fata mai este sau nu virgina dupa cum arata partea inghinala (labii etc)? Și cum... care sunt semnele?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acolo nu sunt asemenea semne. Singurul semn apare la dezvirginare, ruperea himenului cu sângerare. Dar mai sunt cazuri de himen elastic, când nu se rupe.

| mihai69 a răspuns:

Nu.
Nu sunt niciun fel de semne distinctive.

| doctorandus a răspuns:

Himenul se poate rupe la sport. Sau unele se nasc cu un himen care permite penetrarea. Deci: nu exista siguranta 100% in privinta asta.

| Crackman a răspuns:

Ii bagi degetul... dacă întra greu și rămâne și surprinsa este clar

| chuckmanson a răspuns:

De ce ar trebui sa îmi pese?

| Saiko10 a răspuns:

Un ginecolog sigur poate, un om normal nu prea, dar daca deja o vede, nu are in plan sa se asigure ca nu mai este virgina?

| vasile2222 a răspuns:

Un baiat isi poate da seama din comportamentul tau daca esti virgina sau nu happy