| teiubescmultadrian24 a întrebat:

Buna!
Este un baiat la scoala si imi place de el, dar nu cred ca si el ma place cum as putea sai atrag atentia as vrea sa inteleaga ca il plac.....sunt cam timida dar daca incep sa vb imi trece timiditatea astept raspunsurile voastr vreau cat mai multe ca sa am de unde sa aplic :*:*

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Simplu intrebal ceva legat de scoala sau ca o cauti pe vreo fata de la el din clasa si intra in vorba cu el sau poti sa te imbeti inainte si sa vezi cum dispare timiditatea (nu iti recomand sa bei ), trebuie sa gasesti un subiect de discutie apoi e mult mai usor daca nu ghinion.

1 răspuns:
| AngelHugz a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...