| love_4777 a întrebat:

eu si prietenul meu acum 3 zile ne-am hotarat sa facem dragoste bun. e pentru prima oara si la mine cat si la el si nu stim prea multe asa ca as dori m-ai multe sfaturi si pareri care ne-ar putea ajuta am facut-o ieri si iubitul meu a ejacuat si dupa aia a schimbat prezervativul... o l-am pus eu si cred ca am pus mana la el si dupa aceea eu i-am pus prezervativul si din greseala l-am atins pe amandoua partile imi este teama am nevoie de m-ai multe sfaturi. ce spuneti exista sansa sa fi ramas imi este teama si nu vreau sa raman si pastile imi e teama sa iau caci ingrasa sau nu stiu dar acum sunt disperata pentru ca nu vreau surprize

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La ce ai formulat aici cum ai atins prezervativul cu mana pe partea de dos? Daca n-a intrat in vagin cu cealalta parte nu o sa ai nici un copil.

| Papusik a răspuns:

Sunt putine sanse sa fii insarcinata.
Mai ales daca nu erai in perioda fertila.
Fa un test de sarcina dupa 9 zile :d.
Bafta sa-ti iasa negativ.
Nu iti mai fa atatea griji :p

| LookBehinD a răspuns:

ESTI RATTATA?

Scrie in *** ca sa inteleg si eu... doamne cand va vad aici, toti analfabetii cu internet.

| LoveNiki a răspuns:

Zau?
Ai numele de utilizator ca al meu?
P.S : Nu eu am publicat aceasta intrebarewinking