| anonim_4396 a întrebat:

Eu si pritena mea suntem împreună de un an si suntem amandoi virgini de cate ori am incercat sa facem sex nu am reusit pentru ca pe ea o doare foarte tare si atunci ne oprim ea nu se excita orice i-as face. Mulțumesc

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Totul se invata daca vrei sa inveti, exista sexul oral care o va face sa nu simta asa puternic durerea cand o vei penetra, exista meditatia care ajuta, daca mintea ta chiar crede un lucru sunt sanse sa se intample, ea poate i este teama si frica

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu veti incepe sa practicati pettingul, si in cursul jocurilor care se practica nu va fi masturbata "pasarica" prin "degetica" in vederea largirii canalului vaginal, va veti chinui inca multa vreme de acum inainte si dezvirginarea va fi extrem de dureroasa. Prin masturbare muschii vaginului devin mai elastici si alungiti, astfel canalul vaginal se va largi ceea ce va facilita penetrarea mult mai usoara si mai putin dureroasa a pasaricii. Spor la munca si succes!

Răspuns utilizator avertizat
| JustStitch a răspuns:

Ai incercat sa o exciti prin sex oral, sa ii faci tu ei?

| Delincvent12 a răspuns (pentru JustStitch):

Nu am incercat asta pana acum

| AndCat26 a răspuns:

Avand in vedere ca sunteti amandoi virgini, si fara experienta e normal sa va chinuiti asa la o dezvirginare. Preludiul conteaza mult inainte de actul sexual. Ea poate sta prea stresata de aceea nu se excita.

| Delincvent12 a răspuns (pentru AndCat26):

Pai tot am vorbit desprea asta si nu e stresata dar nu pare sa se excite deloc