| flopi a întrebat:

eu sunt Flori si imi place de un baiat care din pacate e cu altcineva si e cu 4 ani mai mare decat mine, imi place de el din vara trecuta si stiu sigur ca si lui i-a placut de mine ( daca ii mai place nu stiu) pentru ca in vara am mai fost cu el. acum intrebarea e...ce as putea sa fac ca sa vad daca ii mai place de mine?

1 răspuns:
| Annim a răspuns:

De ce la naiba va plac chiar asa oameni, ei bine un an 2 ani difernta dar chiar patru e prea exagerat. Are prietena deci nu are timp de alte fete. Cind se va desparti de "ea" atunci va fi mai usor sa afli. Dar astfel pentru incapatinarea ta le poti strica relatia lor fie ca se iubesc sau nu. Asaca nu incerca sa complici lucrurile. Incearca sa-l uiti.