| alxx21 a întrebat:

Buna fetele.am si eu o mik, mare nedumerire big grin
am fost la ginecolog si mi-a prescris tratamentul cu polygynax 6 zile + spalaturi cu femigin B. ovulele de polygynax am luat 4 pana acum, ieri seara fiind ultimul.mai am inca 2. pb e ca maine seara merg la prietenul meu.si vreau sa stiu dk pot avea contact sexual.protejat sau neprotejat.sau sa intrerup tratamentul? scurgerea aia urata nu o mai am.help me pls.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BlueOctober a răspuns:

Cel mai bine e sa nu faci sex decat dupa ce termini tratamentu nu ti-a spus medicuu asta? si eu am avut un tratament asemanator si dupa o luna de la sf tratamentului poti