| damien94 a întrebat:

Buna fetelor, am o curiozitate. dupa cate intalniri va culcati cu un baiat? si care este cel mai bun loc in care va lasati agatate?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde foarte mult fizicul si ce anume castiga din asta, conteaza daca esti frumos, inalt, parfumat cu banii si intro singura intarnire poti du-te pe strada intr-un mercedes imbracat frumos sa vezi, sau du-te intr-un blugi cu buzunarul gol sa vezi cine te baga in seama nimeni nici macar de sexul tau tu cand vezi o persoana bogata nu ti se pare interesanta mie da, daca vrei doar sex isi recomand centura vei vedea ca e mai ieftin o studenta costa 120 de lei, o intarnire costa 50 de lei in 3 luni cat dai pentru o ora? daca vrei relatie e altceva nu-i frumos sa minti ca vrei relati pentru sex fi sincer cu fetele asa evoluezi in viata

| h3r a răspuns:

Aaa, acum e după întâlniri?

| MiruD a răspuns:

Depinde de fiecare.winking

| HaHaGirl a răspuns:

Mbine acu' unele o sa zica uite-o si pe c*** asta, nu-mi pasa oricum... daca vreau aventura ma culc cu el si la 2 a italnire daca ''ma indragostesc'' (foarte raaaaar) o iau usor sa nu fiu asa directa...depinde de felul fiecareia, de cat de mult iubeste spontatinatea, eu iubesc asta si adrenalina sa fie actiune nu romantisme si vorbe in vant, ma plictisesc

| Cigarette69 a răspuns:

Pai trebuie intai sa-l cunosti foarte bine si dupa te culci cu el. Asa spun eu. happy