| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor, am o intrebare pentru voi! Voua unde va place sa fi-ti (vorba vine) agatate de baieti? Unde vi se pare mai ok dintre aceste variante: in parc, pe strada, la disco, pe net, la iarba verde sau pe la ape?

Răspuns Câştigător
| 0IoAnA0 a răspuns:

Depinde de baiat si de cum "ne agata" dupa parerea mea. Daca e mai pervers sau neobrazat automat nu ne place. Daca e dulce si ne abordeaza cu o replica draguta si inteligenta s.ar putea sa aiba successmug. Mie personal mi.ar placea in parchappy.

10 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Hei,apar şi eu pe aici cu întârziere laughing.Am uitat să îţi răspund la întrebare atunci când ţi-am promis :-s.
Dacă trebuie să aleg dintre variantele astea, cel mai mult mi-ar plăcea în parc, la iarbă verde sau "pe la ape", oricum pe undeva prin natură.
Flirtul pe net mi se pare penibil şi la disco mi se pare vulgar + că nici nu îţi dai seama dacă tipul te-a agăţat fiindcă te place sau pentru că era cam "ameţit" laughing.

| Yannku a răspuns (pentru Ramonaaaa):

Frumos raspuns big grin mersi :*

| Ramonaaaa a răspuns (pentru Yannku):

Cu plăcere rolling on the floor) :*!

| Criss003 a răspuns:

Pai dintre variantele pe care le-ai spus mie mi-ar placea in parc.
Desi eu l-am cunoscut altfel. Ne-a facut cunostina un prieten comun smug

| DeeaMarry a răspuns:

Pe net nu e ok. Consider ca doar baietii lasi aleg sa cucereasca o fata pe net.
In rest, nu conteaza locul, atata timp cat modul in care o face este unul original si de bun gust.

| alyzee a răspuns:

Nu depinde atat de tare locul ci mai degraba modul de abordare, de exemplu as putea fii si la muzeu daca mi-ar zice un baiat 'hey papusa, ce faci singurica aici' sau alte replici lamentabile de agatat iti dai seama ca sansele ii scad rapid sub zero.

| Pιтιкa a răspuns:

Buna.Cel mai romantic ar fi pe la apelove struck.Este foarte frumos.
Dor noi doi si restul lumii deoparte.

| anonim333 a răspuns:

In parc...
Este romantic in parc, intr-un loc linistit si unde sa fiti numai voi doi.

| tweety96 a răspuns:

In parchappy

| matemetica a răspuns:

Nu conteaza locul. Conteaza ca totul sa fie frumos ..Si cconteaza foarte mult cuvintele spuse de catre tine... Oricum dupa parerea mea trebuie sa fie ceva mai special ..Nu te duci la ea in parc si-i spui.''Auzi stii eu te plac'' e prea direct. Poti sa-i dai o floare sa-i faci declaratii etc. Locul nu prea conteaza ..De exemplu poate si sa ploua nu prea conteaza