| Rarefortune a întrebat:

:* Fetelor, baietii astia sunt cam ciudati! De ce un baiat uneori ma priveste intens iar alteori imi evita privirea? Intr-o zi mi-a zis sa ma pupe in gluma...si radea cu prietenii.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai mult ca sigur ca te place insa se poarta "prosteste" deoarece este inca imatur sau dorea sa para mai smecher in ochii prietenilor.Sunt convins ca isi pleaca privirea cand este singur prin preajma ta. Daca este asa da-i de inteles ca te-ar interesa o relatie cu el. Daca nu raspunde la "incurajarile" tale inseamna ca e cazul sa astepti un altul.