| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor!
Cum este sa fii singura cu prietenul tau intr-o camera?(de exemplu acasa la el in camera lui (P.S vreau sa imi raspunda fetele cu prieten)
Adica cum obisnuiti sa va bucurati unul de altul (voi si prietenul vostru) in camera aia, in caz ca si voi si el nu vreti sa va incepeti inca viata sexuala fiind ambii niste adolescenti
Ofer funda pentru cel mai frumos raspuns! laughing)

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu mai sunt adolescenta dar nici noi nu vrem sa ne incepem viata sexuala. Pai cum ne bucuram unul de altul? Simplu, stam imbratisati, ne mai pupam, povestim, ne rezolvam problemele de zi cu zi, ne rasfatam unul pe altul. Ador momentele in care stau cu capul pe pieptul lui si ma mangaie pe spate sau ma pupa pe frunte.

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-i de ajuns sa fiti impreuna in acel moment, sa vorbiti, sa va pupati, sa vizionati un film impreuna, sau sa jucati carti.

| LiveDead a răspuns:

Simplu. Ne uitam la TeleTibbies impreuna