| Biiencutza_6492 a întrebat:

Buna fetelor, voi ati invitat vreo data un baiat la voi acasa?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da. L-am invitat pe Stef la o cafea de multe ori. E inofensivoh go on

| elena a răspuns:

De ce nu? Daca baiatul este un tip, care gandeste normal si liber, i se va parea aceasta invitatie la fel de normala, interesant este ce activitati desfasori/desfasurati atat timp cat va sta la tine?

lolita
| lolita a răspuns:

Da, dar eram majora si vaccinata. happy

| AnonimA a răspuns:

Nu da lau inviatat ai meiangry (si nu era pr meulaughing)eu la-s kema p pr meu cryingdra nu am deunde s ail iau e plkat si nici nu cred ca ar fi deeacord ai mei cu el:-

| Miauti a răspuns:

Pai eu am invitat doua fete la mine acasa doar sa ma ajute cu temele. si nu au patit nimic (ce prost am fost)
Pai e infunctie de baiat, poate omul doreste sa ti o traga sau doar vrea sai vezi casa.

| paramore a răspuns:

Dalaughingpe iubitul meusmug

| deea40 a răspuns:

Da. de ce nu?

| Just a kid a răspuns:

Lo chemat ai mei prima oaralaughingso intalnit in fata casei cand ma astepta sa ieshee heesi de atunci da, mereu...(pe fostul pr:-

| Adolescentul a răspuns:

De ce nu ai intrebat in felul urmatoar: Buna all, voi ati invitat vreo data un baiat or fata la voii acasa?tongue Altele ereau raspunsurilebig grin ce noi nu avem dreptul sa spunem daca am inviat sau nu o fata acasaI don't want to see! Glumeam; P

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Agent imobiliar? Angajat la deratizare? Instalator? Zidar? Iubit? De care?:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am invitat!