| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor la ce va uitati prima data la un baiat? >:-

Răspuns Câştigător
| Loola_4761 a răspuns:

Ma uit daca ii dragut, la felul cum vorbeste cum se poarta cum se imbraca si poate si la ochi laughing De fapt ce spun eu prima data ma uit in ochii lui

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Cred ca ma uit la ochi lui. happy asa pot intelege ce fel de persoana este-...

| EuOO a răspuns:

La sâni.

| Tzutzik a răspuns:

La ochi si felul cum vorbeste, cum te numeste pe nume sau fa?

| Doηηa a răspuns:

La fizic.

| DeniZu a răspuns:

La zambet, la par, la ochi...

| Laurretta a răspuns:

Când îl văd pentru prima dată? La funduleț laughing

| yana_9783 a răspuns:

La tot! de la stilul de imbracaminte pana la corp, la figura, par. si da. in cele din urma. ochii.

| Nicole a răspuns:

Salut.
In primul rand la ochi si buze si mai pot trage cu ochiul la fundulet.
Pa, pa.

| DeliricEDeVina1 a răspuns:

Eu ma uit la fund, ochi si buze happy

| AdeLLika a răspuns:

Stilul, Comportamentul, Corpul, Fundul Si Ochii.*