| RaulMA a întrebat:

Fetelor, voi la ce va uitaţi prima dată la un băiat?

Răspuns Câştigător
| DiannaManole a răspuns:

Cu toate ca auzim foarte des '' sufetul conteaza'', la inceput chiar nu-l poti vedea rolling on the floor. Aspectul fizic te atrage: zambetul, ochii, modul cum vorbeste etc. Eu una sunt atrasa de zambete ravasitoare si baieti care au cat de cat gusturi in materie de haine. Dupa ce s-au indeplinit conditiile fizice, vine cea mai grea parte, comportamentul, personalitatea, vocabularul etc. Si poate fi el cel mai sarmant baiat din lume, daca are o personalitate ''jegoasa'' pa si te-am pupat.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La aspectul fizic al acelui baiat ca si noi de astfel, fata, brate, burtica etc

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Dar de când eşti tu fată?

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

De azi noapte

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Ai terminat operaţia de schimbare de sex?

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Da,desi numai putem fi impreuna

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Pentru tine mă dau pe invers.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Wow, ai face tu asta pentru mine

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Cum să nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochi fata.Si apoi corp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modul cum gandeste, vorbeste, cum reactioneaza.Imi plac baietii educati, inteligenti si cu o cultura generala bogata. Unii spun ca conteaza frumusetia de aia vad atatea cupluri cu baieti si fete dragutei ca sa nu zic urat fiindca urasc oamenii astia superficiali care zic ca exista uratenia.Pe oameni depinde cum ii vezi prin ochii tai ce vezi frumos poate altul vede urat vorbesc din propia experienta. Uneori vedem un om frumos.doar fiindca seamana cu un membru al familiei noastre sau cu un prieten. Daca ar fi existat o fata pe pamant si restul doar baieti ar fi vazut-o frumoasa pe fata aia pana apar inca doua si mai frumoase si acum nu o mai vede asa frumoasa pe prima, ati prins ideea.
happy

| Kiwibibilă a răspuns:

Eu mă uit la fund.

| crazypop a răspuns:

Bravo RAYTM, mult succes cu baieţii!

| litere123 a răspuns:

Sincer,ochii si dupa părul, vestimentatia...

| DaNaX20 a răspuns:

In zona penisului. Sa mi fac o idee cam cat de dotat e.