| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Fetelor, voi ce faceți pentru a va excita iubiții? Vreau sa încerc chestii noi. Cea mai deosebită metodă primește fundița happy

Răspuns Câştigător
| K9noua a răspuns:

1. sarut pe gat
2. imbratisari in pat
3. gatitul impreuna si dupa un fel de preludiu pentru sex
4. priveste-l in ochi si spune-i te iubesc
5. cosplay (daca nu sti ce este, cauta pe google)
6. BDSM (la fel daca nu sti, cauta pe google)
7. hraneste-l si zambeste-i
8. fai un blowjob
9. pupat pe nas? ureche
10. poarta o lenjeri sexy si incearca sa aduci jucarii sexuale
( intreaba-l ce si cum ii place ca sa fiti amandoi comfortabili)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Blowjob.

| Freya1 a răspuns:

Nu vreau sa fiu aroganta, dar chiar și după câțiva ani nu trebuie sa fac mare lucru.Adica vine de la sine de cele mai multe ori.
Da, daca cumva imi vine mie vreo idee brusc iti dai seama ca punând mana pe el si spunandu-i chestii, daca ma place fizic si e atras de mine functioneaza repede toata treaba.Cand voi avea mai mult intimitate ca momentan locuim si cu altcineva o sa imi iau si ceva lenjerie sau haine mai sexy, cu toate ca multi băieții ce sunt intr-o relatie spun ca la ce le mai luam ca oricum ne dezbracă. big grin

| bogdanpsihologul a răspuns:

Cumpara-i fifa 22 crede-ma mai bine nu se poate.