| Alex16rebel a întrebat:

Fetelor, care e cel mai romantic gest pe care l-au facut iubitii vostri pentru voi? Cel mai frumos primeste

Răspuns Câştigător
| monykootza a răspuns:

Hmmm...thinking pai unul dintre cele mai frumoase gesturi a fost cand a venit la mine la scoala fara sa ma anunte inainte, doar pentru a ma vedea si a-mi aduce un trandafir:X sa nu uit sa mentionez ca eu st din corabia si el din caracalbig grin

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Inca nu ne casatorisem, eu eram in Romania, el In Grecia si era ziua mea.
Mi-a trimis 1371 de trandafiri, unul pentru fiecare kilometru care ne despartea...

| BRG a răspuns:

Brîndusa 16 ce sînt alea dragă "alintături"?

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Multe.
Cand ma intalnesc cu el imi saruta mana :d =]]
Ma alinta " Bebita, bebelusa mea ".
ma aduce mereu cand rasare soarele pe plaja si ma tine in brate :X
Sunt mai multe tongue

| dulcykaLy a răspuns:

La mine. dupa o rel de 3 ani, mi-a dat un inel si ne-am logodit! Acum avem 5 ani impreuna

| ciufulixx a răspuns:

Hey.prietenul meu a scris in fata blocului mare, cu sprei"te iubesc maria"...si sunt multe...dar cel mai frumos lucru este atunci cand ai incredere deplina unu fata de altu:X:Xsi iubirea:X este genial

| KySyB3B3 a răspuns:

Cel mai romantic gest a fost [cand eram mai mica] mi-am facut un prieten si se sunase.si trebuia sa ma vad cu el dupa ore.prin statzie, l'am vazut cu un trandafir alb:Xa fost un gest frumos.sau tot tipul ala si'a vandut mp3 ca sa imi ia un ceas.sau mi-a facut cadouri.multe gesturi frumoase.:X

| Brandusha16 a răspuns:

A facut multe, dar cel mai important gest, pentru mine a fost si este acel ca imi este alaturi la bine si la greu, nu m-a mintit niciodata si nici nu m-a inselat. big grin. Stiu ca nu ti-am raspuns "corect", dar pentru mine nu sunt asa de importante gesturile, cadourile sau alintaturile decat cele mentionate in prima propozitie. Bafta!

| Aleqa a răspuns:

Pt mine cel mai ''romantic'' lucru chiar daca sunt mikutzaa...A fost cand a venit la ziua mea m-a pupat si mi-a dat un lantisor:XAtunci imi venea sa cad din picioarebig grin

| monykootza a răspuns:

Ms pentru funditza:*

| LoveAgain a răspuns:

Hmmm afla ce ii face cea mai multa placere gesturile la multe fete sunt pe ultimul loc mai important este faptul daca esti alaturi de ea, o sustii si ii arati cat de mult o iubesti.happy mai ales ca fetele sunt mai sentimentale asa de felul lorbatting eyelashes

| queenC a răspuns:

Pai,eram la el acasa, cu ai mei cu tot pentru ca parintii nostii sunt buni prieteni, chiar daca nici mie nici lui nu prea ne convine.Eram la piscina din curtea lui si a venit pe la spatele meu m-a luat in brate si s-a prefacut ca ma arunca in piscina, dar decat ma trecut peste apa fara sa imi dea drumul, iar apoi m-a intors deodata spre el si m-a sarutat.A fost ciudat pentru ca parintii erau de fatalaughing.M-am simtit putin penibil fara de ai mei si ai lui dar cu toate astea a fost extrem de romantic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai romantic gest thinking au fost multeee astfel de momente, numai ca cel mai important pentru mine este ca ma iubeste, se comporta cu mine de parca as fii ceva fragil si sa nu ma raneasca. un exemplu de gest romantic : florile care m-i le daruieste mereu, imi declara iubirea oriunde, oricand :X

| aripifrante_2660 a răspuns:

Pai sunt multe dar pentru mine nu ce cadouri mi-a facut conteaza
dar cred ca cel mai frumos gest a fost de ziua mea a facut nu stiu cum pe pat forma unei inimioare din petale de trandafir si pe acele petale era asezata o poza cu noi doi si rochia pe care mi-a doream dar cred ca pentru mine a fost mai frumos ca sia vandut playstationul si lantul de aur