| alecsutzza01 a întrebat:

Buna
funda si vot daca ma ajutati va rogcrying am stat cu un baiat de la mine din clasa, am inceput a 9a, ne cunosteam din iunie, ne intelegeam cel mai bine, cu mine sa inteles cel mai bine, dupa e am incveput scl, dupa2-3 zile am inceput o relatie, dar ne certam tot mereu. ne-am certat o data foarte rau si mi-a trimis sms "tu crezi ca mie imi convine sa ne certam tot mereu? nu vezi ca nimic nu merge, mai bine terminam acum sa nu suferim mai tz" apoi l-am tot sunat, si mi-a zis ca mai ana eu"vreau mai mult intr-o relatie" i-am zis ca nu pot sa fac ceea ce isi doreste el, a zis ca nu vrea sa se indragosteasca de mine, nu vrea sasi bata joc de mine, l-am intrebat ca daca "nu vrei sa te indragostesti de mine dc ai mai stat cu mine" si a zis "pentru ca incepusem sa tin la tine, dar nimic nu mergea". cand il vad in clasa, ca se joaca cu alta fata, parca imi baga cineva cutitul in inima, simt ca morcrying...am incercat sa-i explic, sa-i zic ca tin la el, si a zis ca "NU" nu mai vrea a 2a incercare nimic, vreau macar ca pentru ultima oara din relatia noastra, sa vb cu el, sa-i zic maine la scoala, sa mergem sa purtam o discutie fata in fata? ce ziceti e bine? dar nu stiu ce sa-i zic sunt foarte emotionata, va rog mult, ma ajutati? ce sa-i zic maine? va rog mult ma ajutaticrying? o sa am 1 ora timp sa-i spun, ce sa-i spun? "aam uitat sa mentionez, el funeaza, si bea, dar mie imi place stilul lui, l-am ales pe el" va rog ma ajutati? ce sa vorbesc maine cu el? ma ajutati? funda+vot

1 răspuns:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Zi ca vrei sa ti`o traga si imd o sa stea cu tine laughing)