| YukyTsukiyomi a întrebat:

BUNA FUNDA + voturi cand eram mica ma uitam la filme indiene impreuna cu mama mea si am vazut un film care m-a marcat pe viata si nu pot sa-l uit nici in ziua de azi mentionez ca l-am vazut acum 7 ani si as vrea sa-; vad din nou doar ca nu stiu cum se cheama sa va povestesc in mare despre c era vb: 2 prietene si 2 baieti o fata dintre ele trebuia sa se casatoreasca cu unul dintre baieti doar ca era timida etc...la un moment dat are loc un incendiu si fata ramane prinsa in casa si cade peste ea dupa la spital (cam atat imi amintesc dal il stiti va rog spuneti-mil din tot sufletuwinking mersi >big grin

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Se numeste "Vivah" = "Dragostea nu-i un joc"

http://www.cinemagia.ro/filme/vivah-dragostea-nu-e-un-joc-17914/

3 răspunsuri:
| SpecialGirl a răspuns:

Triunghiul iubirii...si eu ma uitam la acest film si intr`adevar este superb

| iza4ever a răspuns:

Cred ca se numea O floare si doi gradinari ----ori------Triunghiul iubirii

| axaal20 a răspuns:

O floare si doi gradinari