| alina13negrea a întrebat:

Buna grup! Stie cineva cum platesc site-urile pentru adulti? Cum se incaseaza banii si de ce ai nevoie mai exact?
Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ai un profil, in ala iti pui cardul si iti transfera banii acolo in functie de cum au zis ca te platesc.

La Pornhub e pe baza de vizualizari.

| RAY a răspuns:

Prin vizionari desigur, plata e prin paypal

| mihai69 a răspuns:

Cum plătești tu?
Cu card, online. Dar eu nu aș face asta, e cea mai sigură metodă să ți se fure datele bancare și / sau personale.

| AEWPenta a răspuns:

Te referi la filmele XXX sau videochat fiindca sunt doua lucruri diferite?

| alina13negrea explică (pentru AEWPenta):

De exemplu vreau sa postez un videoclip personal pe pornhub, cum imi primesc banii pentru materialele mele

| AEWPenta a răspuns (pentru alina13negrea):

Cel mai probabil prin Paypal, transfer bancar sau bitcoin depinde ce alegi.

| MarcelBoaba69 a răspuns:

Da banii si iti fac eu cont

| xXxIulyanSangeDeCalxXx a răspuns:

Platesc destul de bine daca ai cocoselu mare. Depinde de cat de mult te impliciwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXxIulyanSangeDeCalxXx):

E fată

| alina13negrea explică (pentru anonim_4396):

Adica?