| Nobody890 a întrebat:

Buna, i-am facut sex oral prietenei mele si urmatoarea zi a inceput sa ma sacaie/doara ata aia de sub limba, durerea este suportabila dar cand ating cu degetele doare putin. stie cineva ce poate fi?

7 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Cred ca ai febra musculara.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil, ca aceste dureri sunt de la limbile pe care i le-ai dat iubitei.

| minrest a răspuns:

Ai procedat gresit. Nu se introduce limba cat mai mult. Se stimuleaza ritmic partea exterioara, si daca fata suporta, direct clitorisul, daca nu, cat mai aproape.

| SG1995 a răspuns:

O infectie usoara cel mai probabil, d'aia e bine sa faci baie inainte de sex.

| alina2k18 a răspuns:

Nu stiu ce e dar nu e de la limbi bosswinking

| Pool77 a răspuns:

Nu cred sa fie infectie laughing
Ai stat prea departe de niozda si ti-ai fortat limba laughing

| Againrip a răspuns:

Poate o să îţi cada daca mai faci prostii