| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
i-am spus baiatului pe care il plac ca-l plac si acum nu ma mai baga in seama

ce sa fac? dc se comporta asa?

eu cred ca ii este rusine, dar nu este un baiat care sa fie timid

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Poate ca i-ai spus ceva la care nu se astepta, sau poate ca chiar este timid. Daca nu face el nimic, nu face nici tu momentan.Asteapta sa vezi ce face el, cum se comporta si de-abia dupa aceea poti alege ce sa faci.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca nu te place!

| ATHOS a răspuns:

Daca este asa cum spui tu si nu este timid inseamna ca are o personalitate puternica si prefera ca el sa fie cel care alege si nu sa fie ales. Ai rabdare!
Bafta!

| Pacala a răspuns:

Eu cred ca el nu te place suficient si ca este si imatur, incapabil sa aiba o relatie. Te-a considerat o joaca, iar acum constientizeaza ca tu ai sentimente fata de el si fuge.

| Serena1993 a răspuns:

Zambareata@
ai dreptate
poate este timid si nu vrea sa arate asta

| Costea10 a răspuns:

Asta seamana cu fosta mea prietena. prietena de scoala happy E un idiot asculta'ma. e imatur. vrea sa nu il mai placi. Asa am patit si eu cu o fosta colega, si acum am dat-o dracul. mi-am dat seama ca nu era persoana potrivita pentru mine. sper sa deschizhi ochii, si sa nu fii disperata :* pup dolce. fundita?