| Angel4ever a întrebat:

Iau anticonceptionale de aproape o luna. Am ajuns la acelea fara substanta activa. In una dintre aceste 7 zile de pauza ar trebui sa imi vina ciclul. Lichidul acela care curge inainte cu cateva zile de a-mi veni ciclul este foarte alb si foarte solid! Aveti idee de ce?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-ar putea sa ai o candidoza vaginala. Ar fi bine sa te vada un ginecolog.

1 răspuns:
| elamit a răspuns:

E posibil sa fi racit si de aici sa fie scurgerea dar pentru linistea ta mergi la ginecolog.