| addelyna2014 a întrebat:

ieri i-am spus unui baiat ca imi place de el la care mi-a spus mda bine sad... ce inseamna asta?

31 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca-i esti indiferenta

| addelyna2014 explică (pentru mona):

Adica?

| addelyna2014 explică (pentru mona):

Adica?

| mona a răspuns (pentru addelyna2014):

Daca vroia sa fie cu tine din moment ce i ai zis ca il placi trebuia sa,, sara,, in sus de bucurie dar a zis doar bine[c si cum momentan nu l-ar interesa]

| addelyna2014 explică (pentru mona):

Ok crying

| doc69 a răspuns:

Ori a fost surprins de reactia ta ori ii este indiferent

| addelyna2014 explică (pentru doc69):

Mersi pentru raspunsuri!

| doc69 a răspuns (pentru addelyna2014):

Cu placere succes

| On3St4r a răspuns:

Că nu îi place de tine! :X :*

| addelyna2014 explică (pentru On3St4r):

Cred ca o sa-l intreb pe el daca ma place sau nu straight face

| On3St4r a răspuns (pentru addelyna2014):

Așa să faci, cel mai sigur.

| addelyna2014 explică (pentru On3St4r):

happy love struck:*

| On3St4r a răspuns (pentru addelyna2014):

De curiozitatea mea; câți ani ai tu și câți ani are el?

| addelyna2014 explică (pentru On3St4r):

Eu 14 si el 15

| On3St4r a răspuns (pentru addelyna2014):

Unii băieți sunt mai timizi la 15, alții nici nu sunt interesați de fete la vârsta asta. A mai avut relații?

| addelyna2014 explică (pentru On3St4r):

Nu stiu daca a mai avut... dar este putin mai timid

| On3St4r a răspuns (pentru addelyna2014):

Ți-a dat vreodată semne că te place? Eu oricum rămân la opinia mea, că niciodată o fată nu trebuie să alerge după un băiat, e sub demnitatea ei.

| On3St4r a răspuns (pentru addelyna2014):

Ți -a dat vreodată semne că te place? Oricum eu rămân de părere că niciodată o fată nu trebuie să alerge după un băiat, e sub demnitatea ei. Dacă vrei să mai vorbim lasă-mi id-ul tău în privat. :*

| addelyna2014 explică (pentru On3St4r):

Da mi-a dat semne

| IonelaaaS a răspuns:

Pai exista doua variante
1.nu ii place de tine
2.Ii place de tine dar face pe indiferentulbig grin

| addelyna2014 explică (pentru IonelaaaS):

Pai si cum sa aflu daca ma place sau nu? happy

| IonelaaaS a răspuns (pentru addelyna2014):

Nu stiusigh intreba-i prieteni. il intrebi in fata sau il intrebi ca de ce ti-a dat acel raspuns cand tu i-ai zis ca il placi!

| IonelaaaS a răspuns (pentru addelyna2014):

Cred ca ar fi o varianta

| y0nutz3ly a răspuns:

Poate nu te place...s-au place pe altcineva ori e tzaran laughing

| Teemo98 a răspuns:

Adica ori e interesat de tine si e timid ori nu e interesat de tine!

| Wannax a răspuns:

Varsta lui ( si a ta ) conteaza pentru a stii cum sa porti o discutie cu el... ca sa stii cum te trateaza(cum te vede el pe tine ) poti vorbi cu amicii lui sau il poti convoca fata in fata la o discutie. In functie de ce iti va spune vei sti sigur ce a vrut sa insemne acel mda*

| crys23 a răspuns:

Ori nu-i place de tine ori crede ca ai glumit

| Hanzo a răspuns:

Tu eu sunt baiat si stiu ca nu prea te place. Daca a spus,, mda bine" inseamna ca nu ii pasa.

| addelyna2014 explică (pentru Hanzo):

Pai... i-am spus asta fata in fata dar cand vorbim pe mess vorbeste destul de frumos cu mine

| Deush a răspuns:

Ca nu-i pasa..........imi pare rausad