| Sandra_9151 a întrebat:

Buna il iubesc pe un baiat deja de 3 ani, In fine, timp de 1 saptamana l-am sunat cu numar ascuns, si el chair s-a uitat in telefonul meu si a vazut ca eu l-am sunat chiar daca eu nu recunosteam asta, Insa a 2 zi dupa ce era 100% convins ca eu l-am sunat am vb cu el si intr-un fel parca totul clarificasem chiar daca el vb cam urit cu mine la urma mi-a scris ca noi inca nu am muntuit de vb pe tema asta si mi-a cerut nr de telefon, eu i l-am dat, Insa eri cind i-am scris un sms si l-am rugat casa ne vedem noi intr-o zi, el mia raspun da da dar alta data.Nustiu daca a luat in serios, Insa eri cind l-am intrebat azi casa ne vedem el mi-a spus ca este tirziu, insa nu era tirziu.si dupa jumate de ora i-am scris inca un sms si l-am intrebat inca o data daca poate sa iasa sa ne vedem el mi-a spus ca s-a culcat deja si mi-a spus la urma nb si a pus receptorul.Si nu mai stieam ce sa fac, numai sa es cu el, si l-am mai intrebat inca o data daca vrea ca mine sa ne vedem mia raspun ca pina mine este mult si mi-a pus receptorul... Ce as putea face sa es cu el? ajutati-ma va roog il iubesc enorm de mult`stiu ca l-am suparat enorm de mult insa mi-am cerut scuze. M ar putea oare sai fie lui indiferent de mine sau nu? nu stiu ramina prea bine dac ceva greseli sunt cstati.

Răspuns Câştigător
| piSOoi a răspuns:

Un baiat cand face asa e clar ca place fata respectiva dar daca il mai sacai si stai mult dupa curu lui o sa te ia de fraera pentru ca se gandeste ca aa e moarta dupa mine dao in kolo azi nu am chef me lene e tarziu nu stiu ce si nu-l int pnt ca il sacai mult daca il lasi 2-3 zile fara sa ii dai atentie sa vezi ca incepe el sa vb cu u funda