| alinka201220 a întrebat:

Vreau sa aud opinia fiecarui din voi:
Am un caz care nu prea il inteleg un baiat mi-a inceput a scrii pe mesenger dupa care mi-a cerut numarul de tel.Dar l-am sunat i-am cerut sa ne vedem el a spus ok am intirziat el m-a astepta am vorbit. Dupa care seara mi-a scris ca doreste sa ne intalnim i-am spus da.Dar nu m-a sunat niciodata intotdeauna ma suna inapoi daca nu-mi raspundea. Intr-o zi el nu dorea sa vorbeasca cu mine pune receptorul

5 răspunsuri:
| Victorita15 a răspuns:

Posibil ca, are ceva probleme. De asta nu e tot timpul disponibil si uneori iti pune receptorul. Cred ca are chestii importante sau ceva d egenul acesta si deatita uneori e cam nervos sau ceea ce spui tu. Nu te panica, iar daca totusi merg lucrurile in continuare in acest mod, incearca sa-l intrebi si sa-i explici ca nu ti-e placut cind cineva iti pune receptorul. Mult succeshappy Sper ca te-am ajutat. Curaj!

| alinka201220 explică (pentru Victorita15):

El nu doreste sa vorbeasca cu mine inca de la ultimul caz cu colegele

| alinka201220 explică:

Si imi scria ca ma va suna mai tirziu dar nu mai suna timp de vreo 3 zile.Eu eram inervata si i-am scris ca poate deloc sa nu ma sune.
Dupa care nici nu mam mai suna am dorit sa aflu motivul despartirii noastre dar nu mi l-a spus am spus ca vom fi prieteni.de ziua orasului am stat impreuna cu el si cu niste prieteni ca pur si simplu prieteni a fost o seara minunata la un concert dupa care mi-a spus ca ma va telefona dar din pacate nu.intr-o zi o colega invidioasa si pritene ei de la mine din clasa i-au spus lui niste vorbe care sunt inreale dar el le-a crezut si pe mine nu nu i-am putut demonstra adevarul.Dar il iubesc mult.Nu mai vorbeste cu mine daca ii scriu imi spune sa-i dau pace.dar nu pot fara el ce sa fac?

| alinka201220 explică:

Nu doreste sa-mi spuna motivul de ziua orasului am fost impreuna ca doar prieteni mi-a spus ca ma va suna dar nu ma mai sunat cind aflu ca niste colege ale mele i-au spus niste vorbe pe care nici nu le-am zis le-a crezut pe ele dar nu pe mine dupa care nu mai dorea sa vorbeasca cu mine

| alinka201220 explică:

Mai vreau sa ascult opinii la cazul meu