| anonim_4396 a întrebat:

Buna`. imi place de un baiat ` am stat cu el dar ne-am despartit`. dupa cateva luni am vb pe mess` eu i-am spus ca vreau sa ne impacam iar el a zis la fel`. de atunci vorbeam in fiecare zi 2/3 ore la telefon. dupa cateva zile iarasi ne-am certat.acum vreau sa ma impac iarasi cu el.asi dori sa il sun. dar nu stiu ce sa ii zic` plss ajutati`ma. ce credeti voi ca ar trebui` sa ii zic?

Răspuns Câştigător
| Adina a răspuns:

Spune`i ca` iti pare rau pentru ca` va`ti certat si ca vreti sa fiti iarasi impreuna.asa cum erati inainte:], ca pentru tine el conteaza, e intreaga viata :[ si ca vreti s`o luati de la inceput. iar atunci nimeni nu va mai despartiidevil nici o cearta

Bine ar trebui sa spui ce simti tu mai mult pentru ca` eu nu cunosc bine relatia voastrawinking adica deloc, doar ce`ai scris tu mai sus:]

Sa fi`ti un cuplu fericit! >big grin

2 răspunsuri:
| danny_7173 a răspuns:

In primul si in primul rand soro esti nehotarata te-ai impacat si certat cu el mai rau ca prigoana si bahmuteanu si in al doilea rand poate nici nu aveti lucruri multe in comun si poate ar trebui sa o luati mai usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand eram sj eu in asemenea situatii il sunam sj ii spuneam sa-mi mai dea o sansa sj ii aminteam de unele lucruri petrecute intre noi sj ca am facuta un lucru pentru el sj el acu nu ma vrea sa stea cu me sj mergea...succeskisssper sa va impacati daca uh chiar ti la el