| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat.Il cunosc de la gradinita. El nu afla niciodata asta daca o prosta din clasa i-ar fi spus in gura mare ca-l plac. I-am spus prietenei mele ca si el ma place dar nu este asa.Sa-i spun prietenei mele despre asta? Dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Daca consideri ca e o prietena adevarata! si va cunoasteti de mult timp spune-i!winking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu nu stii daca el te place si ii zici prietenelei tale ca te place, nu iti fa plan fals poate cand acel baiat va afla ca tu il placi iti va zice ce nu vrea nici o relatie cu tine niciodata nu stii ce se intampla pe viitor.

| DAC a răspuns:

Da nu mai spune tu la toata lumea ce faci, s-ar putea ca mai tarziu sa iti dai seama ca persoanele pe care le credeai "prieteni" nu mai sunt.
Spune-i baiatului, ce-o sa faci pana la urma?

| deyu1998 a răspuns:

Da. Spune-i adevarukiss

| JustForMe a răspuns:

Andreea nu i-am spus eu.A auzit nu stiu de undebroken heart!