| Anonim2682008 a întrebat:

Dacă îi spun unui băiat că il plac iar el îi spune prietenei mele că mă place un pic, o spune la glumă, mă place și de ce nu mi-a spus mie asta și i-a spus prietenei mele?

2 răspunsuri:
| Adrianksy a răspuns:

Buna Anonim2682008

Eu cred ca baiatul acesta nu iti poate spune ti-e asta pentru ca este timid si chiar te place, daca nu era asa, iti spunea foarte usor in fata. Vreau sa il motivezi tu putin acum ca sti de la prietena ta, spune-i tu in fata lui ce simti si atunci v-a prinde si el curaj, vorbeste-i, ajuta-l tu. happy

| Anonim2682008 explică (pentru Adrianksy):

Mulțumesc mult Adrianksy!

Da, băiatul acesta e destul de timid, i-am zis că îl plac și a zis că vrea să fim prieteni foarte buni, cei drept i-am trimis un sms, poate când ne vom vedea față în față o să-mi spună ce i-a zis prietenei mele (cel puțin asta sper, iar dacă nu-i așa măcar vom fi prieteni)

Mulțumesc din suflet, voi face ce mi-ai zis laughing