| MeGhosta a întrebat:

Am intalnit acum 2 luni un baiat.Il plac, si el ma place cred. A spus ca sunt super buna dar.Nu cred ca as avea sanse cu el. Ce sa fac?straight faceCum as putea sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Simplu. Vorbeste cu el, propune-i sa va mai intalniti prin parc sau prin oras si totul decurge de la sine incercand sa aflati lucruri unul despre celalalt. :d Daca stii ca te place sau da semne, atat trebuie sa faci si sa fii cat mai naturala. Succesbig grin

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ha? What? Oare ce BARBAT spune aceste lucruri unei femei(fete)? Nu numai ca n-ai avea sanse cu el, (de moment ce ti-a spus lucrul ala, e clar ca te doreste ca pe un trofeu si dupa vei fi alungata ca o batista folositA) dar imi doresc ca sa nu existe vreo sansa sa ai de-a face cu astfel de personaje. Respecta-te pe tine, inainte de sentimente si atasari, invata sa privesti si pe interior, nu numai pe exterior.

| Turquoise a răspuns:

Ce intelegi tu prin 'super buna'? e clar in ce mod te place daca ti'a facut asemenea compliment.

| MeGhosta explică:

Ii cunosc bine limbajul.laughingtrebuia sa scriu in paranteza.sa referit super frumoasachatterboxsi ma refer ca nas avea sanse cu el.nu mas pune cu el sincer.chiar daca il placoh go on

| Kídυ a răspuns:

Hmm! Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el, sa-i spui ce simti si sa-l intrebi daca si el simte la fel. Asta e cel mai bun lucru pe care l`ai putea face. Acesta este sfatul meu, acum totul depinde de tine zana! Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a spus ca esti super buna?laughing Observ ca nu se mai poarta cuvinte gen "frumoasa". Incearca sa vorbesti cu el, sa te apropii si astfel aflii mai multe.De ce nu ai avea sanse cu el? Doar esti "super buna".