| LovelyA a întrebat:

Buna!
Imi place de un tip, coleg cu o fosta foarte buna prietena. Pentru ca nu avem cunostinte comune, trebuia sa ma ajute ea sa ne cunoastem, insa m-am certat cu ea,asa ca a picat faza in care ne facea cunostinta, si nu stiu cum sa fac sa il cunosc. Adica, il am la prieteni pe facebook, dar cam atat. Ce sa fac? Cum sa incep discutia?
Dau funda!
Mersi :*

Răspuns Câştigător
| Karlotta a răspuns:

Heii:* ai putea incepe prin a intra pe el pe fb:* si apoi incepeti prin a vorbi mai des.hee hee..bagi apropouri de o intalnire si va cunoasteti mai bine. dupa care a.ti putea fii impreuna:* Bafta!>; ddd

1 răspuns:
| SakonSIUkon a răspuns:

Il intrebi mai multe despre el si cu timpul poate reusesti ceva dar eu zic ca cel care se indragosteste primul trebuie sa faca pasul eu asa cred ca este corect, tu poti sa faci ce vrei.