| Andreia27 a întrebat:

Hei TPU, e vorba despre mine si vara mea care e si cea mai buna prietena a mea, e ca o mama pentru mine. Cu ea povestesc tot, știe tot despre mine, e totul intr-un cuvânt!
E ceva ce ma deranjează, eu m-am mutat la părinți mei aici in Londra dar ea e in România, îl plac pe un băiat din oras cu mine, ma cunosc cu el e din gașcă la mine dar faza este ca o fosta prietena îl place, eu cu ea nu mai sunt prietena cu ea deoarece ma TRĂDAT chiar cum nu va puteți imagina. Eu cu acel băiat ( Cosmin ) am fost intr-o relatie timp de 4 saptamâni sad deoarece el plăcea alta fata, dar șia cerut scuze, am discutat noi 2 despre asta PRIVAT, dar varmei nu ii place de el. Eu ii stiu parola ei de la FACEBOOK si îl are ca prieteni si am văzut niște conversatii între ei, nu chiar provocatoare, salut, salut, ce faci? gen astea. dar mi se oare ca ea îl place deoarece tot ea îl saluta pe Facebook sad sunt ff geloasa, eu cu Cosmin virbim suntem buni prieteni, dar varmei spun ca ii place de el deoarece îl saluta si pe strada cand îl vede, pe mess, Facebook tot timpul cand încep discuția despre el imi vine sa plâng deoarece încă îl iubesc pe el foarte mult, si am impresia ca nu stiu, e ceva între ei sad, ajutati-ma cu niște sfaturi bune si >interesante,: va rog dau fundăăă dacă imi place :* please. PS:sunt geloasa, si in România ma duc in vacante gen; vară, iarnă, Paște, de 3 săptămâni, nu stau numai aici in Londra, recent am mers acasă de Crăciun ' dar nu prea mam văzut cu Cosmin deoarece el a fost cu obiceiurile asa ca mam văzut cu el de vreo 5 ori, pentru mine e puțin!

Răspuns Câştigător
| iMaDreamer a răspuns:

Poate prietena ta, stiind ca tu il placi pe Cosmin, nu vrea sa te supere spunandu-ti ca si ea il place. Sau poate nu il place, dar tu, cum ii vorbesti mereu despre el, ai facut-o curioasa. Mai bine discuta cu ea. Desi, daca afla ca i-ai citit mesajele, se poate supara pe tine. Dar totusi, daca parola o ai de la ea... nu vad de ce s-ar supara.