| Maria_3708 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat de la mine din bloc.De fiecare data cand il vad simt ceva in stomac fierbinteli in tot corpul si imi vine sa ma duc la el sa il sarut sa il iau in brate sa il mangai.Intr-o zi eram mai multi afara si ne jucam"la cati metri te-ai inecat". Se juca cam asa o persoana ii tinea mainile la ochi altei persoane.Cineva intreba persoana legata la ochi.La cati metri te-ai inecat la atat si arata din maini si el spunea nu sau da dupa cine te-a salvat persoana si arata spre cineva el iar spunea nu sau da apoi unde te-a sarutat aici? si arata spre diverse parti ale corpului el spunea da sa nu.In jocul nostru Baiatul de care imi place, stefan adica, era tinut la ochi m-a ales pe mine ca eu l-am salvat si mi-a cazut sa il sarut pe gat. A fost cel mai frumos moment. Avea o piele asa fina.Pentru o clipa am vrut sa ma ridic mai sus si sa il sarut dar m-am abtinut.Ma atrage foarte mult arata bine e frumos si nu stiu ce sa fac, Cred ca m-as culca si cu el. ceva sfaturi va rog fara glume imi e din ce in ce mai greu sa trec pe langa el fara sa ii fac nimic pentru ca pur si simplu vreau sa stau numai in bratele lui asta simt.Astept raspuns.va pup

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tu esti atrasa de el, nu neaparat indragostita!
Eu zic sa ii spui direct in fata ca vrei sa fi cu el si gata!

| Luori a răspuns:

Te simti atrasa de el si, in acest caz, cand vrei sa treci la fapte gandeste-te de 2 ori. Poti discuta cu el, arata-i ca il placi. Un zambet, o atingere, o privire, o gluma, 2 cuvinte s. a. m. d.
Atrage-l si tu pe el, este femeie, ai "arme", foloseste-le.

| zeeeeeex a răspuns:

Cred ca formularea corecta ar fi "Cred ca m-as si culca cu el"... ca parantezahee hee... Ce ppoate fi atat de greu sa vb cu el si sa ii spui sau sa fii spontana si sa o faci direct fara discutii sau planificari (sa il saruti) si apoi sa vb despre ce simti tu pentru el. Nu cred ca ar fi mai ok sa il vezi cu alta fata din cauza "fricii" tale de a vb cu el. Actioneaza cat mai repede ca doar e pentru binele tau si mai mult decat un Refuz nu poti primi in cel mai rau caz. Dar speram ca va fi ok big grin

| Marian_2691 a răspuns:

O fi el frumos si stomacul tau ia foc dar esti pregatita pentru sex? cind mai puneti intrebari referitoare la sex dati-va si virsta pentru a avea raspunsuri corecte, uite la filip bos, are 24 de ani si stie cum se numeste jocurile din frageda pruncie

| Emma_6271 a răspuns:

Saalut:*
Poi din cate am observat u estiindragostita de elthinking
Spune-i ce simti pentru el si poate el are aceleasi sentimente pentru tine si cine stie poate o sa ajungeti sa fiti si impreunasmug

Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu simt acelasi lucru cu o persoana, incearca sa ai spui ca al adori si nu mai sta cu sufletul la gura.si cand al prinzi la sarutat cu el...incearca ca am facut si eu asa, a mers treaba.andreea andy

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

@filipboss
Joucl se cheeama cati metrii ai cazut in fantana
Nu fantanica rolling on the floorlaughing

| zoozolina a răspuns:

Buna:*. Trebuie sa ii spui ce simti daca inca nu ai facut'o. Poate si el te place si ii este rusine asa cum iti este si tie.Sa nu iti fie teama. Decat sa stai sa suferi si sa nu stii niciodata ce simte el pentru tine, mai bine o faci acum ca dupa sa nu fie prea tarziu. Nu are ce sa se intample rau. Ai grija ce faci. Vreau sa stiu laughing :*. Sper ca te'am ajutat.

| Silviu14 a răspuns:

Nu mai sta spune-i ce simti

| FilipBos a răspuns:

In primul rand jocul se numeste fantanica si in al doilea rand spune-i ca il placi.

| morfida a răspuns:

Incepu prin a-l aborda, vorbeste cu el si vezi cum evolueaza lucrurile.P.S. numai nu sari pe el cind il vezihappy