| anonim_4396 a întrebat:

Buna, îmi poate spune și mie cineva cum se manifesta o sarcina ascunsa? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Sarcina ascunsa"?
Ce vrei sa spui prin asta, ca nu am auzit de asa ceva vreodata.

| Andreeush a răspuns:

Unde ai auzit termenul de sarcină ascunsă?
În rare cazuri se întâmplă ca femeile însărcinate să aibă menstruație.
Chiar și așa după un timp sarcina devine vizibilă, copilul începe să miște.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Pai în primul rand nu poți ascunde burtica.

Mai ales ca în timpul sarcini o sa ai simptome, te îngrași etc.

Acum depinde e femeie.
Eu de exemplu când am rămas gravidă pana în 9 luni nu mi sa văzut burtica și dar sunt simptomele care te da de gol.
Repede depinde de organismul fiecăruia