| ShawormaCuFaraDeToate a întrebat:

Buna imi puteti da un link de unde pot lua Movie maker plss big grin funda >:

Răspuns Câştigător
| Dyp a răspuns:

Movie maker il gasesti in Start-->All Programs. Iar aceasta intrebare nu cred ca tine de Dragoste si Sex

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Da. din c:/program files/movie maker straight face acolo e. trebuie sa il ai de la windows. fara link happy

| Ronnix a răspuns:

Programul vine odata cu windows-ul si poate fi accesat din Start -> All programs -> Windows Movie Maker.
O zi buna! happy

| TotEu1993 a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/id__3209
Dai dowload fisier apoi sunt de acord si gata trebuie sa dai accept sa se descarce