| Marion_Fanbartoli_1984 a întrebat:

Windows Movie Maker e gratuit? Imi puteti da un link? Multumesc! Funda celui care da raspunsul cel mai bun happy

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Daca ai Windows XP, ai Windows Movie Maker fix in Start - All Programs. Daca nu, il poti lua de pe google scriind astfel: "Download movie maker for..." si dupa "for" scrii numele sistemului tau de operare.

Exemplu: download movie maker for windows 7. Nu iti pun link direct aici ca se considera piraterie, cred. tongue

1 răspuns:
| Blamely a răspuns:

Da, e gratuit.
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=34
Poftim, pe site-ul oficial al celor de la Microsoft.