| Anonim147943 a întrebat:

Buna! Îmi puteți spune o poveste erotică care vă imaginați sau a fost reală? Dau fundă!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aici nu, fiindca nu sunt permise asemena povestiri sau descrieri sexuale. Alea le gasesti pe site-urile pornografice!

| Hammurabi a răspuns:

Ți s-au terminat materialele de l__bă? laughing

| VoidEternal a răspuns:

"O poveste erotică care vă imaginați? "

Erau odată un user pe TPU și o carte de gramatica. Ei nu s-au întâlnit niciodată.

Sfârșit.

| LordCristobal a răspuns:

Iti zic eu una imaginara.
In aceasta poveste eram cu o fata putin spalacita care avea un corp bomba.
Ei bine m-am plimbat cu fata putin prin oras apoi am mers pe un drum de tara ca sa stam pe marginea unui rau.
Pana sa ajungem la rau ne-am tinut de mana si am vorbit despre lucruri erotice dar odata ajunsi la rau am inceput actiunea.
Am sarutat-o pe buze mai intai apoi am inceput sa o dezbrac.Au urmat niste sarutari pe gat, pe sani si cand s-a sculat Gigel am dat start la penetrare si am facut pozitia craci-umeri.
Dupa un timp am vazut apusul de soare si ne-am oprit putin. Dupa ce am admirat culorile apusului am inceput din nou sa facem dragoste in mai multe pozitii.
Si a tinut asa pana cand am prins si răsăritul de soare.

| helpforyou a răspuns:

Este o poveste care sunt sigur ca o sa iti placa cu siguranta!
Eram prin Franta cu niste treburi si ma combinasem cu o...

hei dragule acum cred ca trebuie sa o continui tu. Nu de alta dar nu se prea potriveste cu TPU dorinta ta.

| ZappyTv69 a răspuns:

Bună! Stiu eu una super bună, imi place de mor.
Era o fată, îi plăcea să se îmbrace foarte sexy, și într-o zi a fost într-un bar. Acolo este agățată de un barbat foarte...
Stai puțin, cred ca greșesti site-ul! Nu e nici Wattpad, nici alte site-uri porno. În ce liga joci de vrei povesti inventate de pe TPU? Nu e deloc site-ul potrivit.

| B00bsLicker a răspuns:

Era un baiat, in Germania la munca.
Cand deodata, ajuns acolo baietii decid sa il penetreze din pricina faptului, ca acestia si-au lasat femeile acasa.
Intr-un final baiatul sfarseste cu toate gaurile umplute.

| Apocalip a răspuns:

Lasă mi numele tău dacă folosești aplicația wattpad sau kik de acolo. Îți trimit ceva ce sigur ți ar plăcea