| Robieski a întrebat:

Ma cam plictisesc si cine-mi spune ce mai frumoasa poveste (reala sau creata de voi) va primi

3 răspunsuri:
| AnDrEeAadd a răspuns:

Ma numesc Corina, am 17 ani si sunt studenta la liceul Dumitru Dumitrescu Buftea, sunt in clasa a 11 a B
Imi place desenul si mult mai multe materi si de un baiat(Vlad), prietena mea cea mai buna(Diana)
Astazi este prima mea zi din clasa a 11 a
(eu Eu) (Vlad V) (Diana D)
D:buna Corina ce faci unde ti-ai petrecut vacanta
Eu:am fost plecata cu familia si evident Vlad:X la marebig grin
Intram in clasa toti elevistraight face profa putin nervoasastraight face si uite 2 colegi noihappy ceva ciudat la ei erau♥ cei doi noi si ii cunosteam de la gradibig grin am fost cu ei
Apare Vlad vine si ma sarua:*
Eu:ce faci Vlad?
V:bine am facut un foisor langa gradina dupa scola mergem sa il vedem?
Eu: ok
Orele s-au terminat
Cei doi mergeu la foisor
Au invitat si doi trei prieteni, pe Diana si pe cei 2 noi
au jucat rummy si au decorat foisoru cu multe se
Se facuse seara toti plecase in afara de mine si Vlad
.Au invitat si doi trei prieteni, pe Diana si pe cei 2 noi
au jucat rummy si au decorat foisoru cu multe se
Se facuse seara toti plecase in afara de mine si Vlad, incepusem sa ne gadilam sa radem si apoi am mers la mine acasa.
am pus sa ne uitam la un film, mama aducea floricele
am incepu sa ma uit la Vlad, di el la mine
Ne-am sarutat:*
Dupa am urcat sus in camera mea, iar ne-am sarutat
Adoua zi la liceubig grin
Eu:buna ce faci?
D:bine uh?
Eu:am petrecut o seara frumoasa cu Vlad:X, oh uite-o si pe Silvia (fata care incearca sa imi agate iubitul)
Am observat ca Vlad si cu Silvia au inceput sa se inteleaga bine
D:ghici am facut rost de parola lu silvia de la mess
Eu:cum ai facut rost de ea? si de ce a ei?
D:pai sa vedem de ce tot. Vlad
Diana a intrat pe mess-ul Silviei
Eu:te rog lasa-ma nu vreau sa vad
D:vino! trebuie sa vezi ceva urgent!
Era o conversatie intre Vlad si Silvia
"V:Buna iubire cf?
S:bine uh?:X, ai vazut azi pe Corina ce geloasa era?
V:da laughing, si ne vedem maine la tine sa mai vb poate si...:X
S:ok te pupwinking,,

"V:Buna iubire cf?
S:bine uh?:X, ai vazut azi pe Corina ce geloasa era?
V:da laughing, si ne vedem maine la tine sa mai vb poate si...:X
S:ok te pupwinking,,

Vlad incepuse sa se schimbe nu mai vorbea cu mine nici un "buna,, nu am auzit de la el si daca el este cu silvia m-am gandit ca sa devin o fitoasa si sa imi caut un iubit fals ca sa il fac gelosbig grin
Adoua zi *__*
Eu mam intalin cu "iubitul fals (Alex),, si cu Diana happy
A:buna pisi cf?:X
Eu:bine, uitel pe Vlad hai sa il facem gelos, SARUTA-MA!
V:wow ce se intampla aici Corina?
Eu:Vlad nu mai face pe prostu stiu tot ce se intampla intre tine si Silvia
V:mda... si?!
Si Vlad ii vede cum se saruta intruna:*
D:Gelos?, Vlad?
V:eu celos?laughing no de loc, spuse cu un chip ciudat
Fetele s-au dus la ele in clasa si baieti la fel
Corina a primit un SMS de la Diana
SMS,, Fato, l-ai facut gelos rau pe Vladlaughing bine ii facilaughing hai ca dupa ore vi la mine sa iti arat cv ok?"
Eu ii trimisem Dianei SMS inapoi cu bine
mai era decat ora de sport dar am plecat de la ora de sport si m-am dus la Diana evident cu voia profei am plecat. doar nu plecam de nebunalaughing
Am ajuns in sfarsit la Diana acasa
Eu: da ce este asa urgent?
D:hai vino repede sa iti arat cevahappy
Eu:woow, aww frate ai facut asta pentru me?
D:no no no laughing am facut pentru melaughing glumeam, normal pentru tine iti place noul tel? doar nu credeai ca am uitat de aniversarea de 13 ani de cand suntem pretenebig grin
Mai trecuse inca o zi
Eu ma tot gandeam la Vlad la ce a put sa imi faca cu Silvia.
Se aude usa de la intrare oare cine o fi? Eu speriata m-am dus spre usa cu pera in brate! Ghiciti cine eralaughing
Era Diana logicbig grin Venise sa imi ridice moraluhappy
D: Corina ia zi vi la petrecerea lui Andrada?
Eu: pai nu cred ca sunt putin obosita si palida
mai pe seara am plecat la ziua ei totus chiar daca in inauntru meu era gol si zapacit cu Z mare dar trebuie sa ii arat Dianei ca ma simt grozav si asa am facut
si imi cam trecuse tot cu usurelu
si incepuse deja sa imi placa de un baiat Max este frumos are pernutebig grin muschi si te vrajeste cu vorbele luiu:X

Next cand pagina face 1.400
stiu ca aceasta parte am facut-o cam scurta dar nu prea am inspiratie cand o sa imi vina inspiratia o sa pun o parte lunga si mai multe lungi pupici.
si imi cam trecuse tot cu usurelu
si incepuse deja sa imi placa de un baiat Max este frumos are pernutebig grin muschi si te vrajeste cu vorbele luiu:X

La liceu:
M:buna Corina si Diana
Eu si D:buna Max:X
M:Corina ppot vorbi ceva cu tine, singuri?
Eu:da :*
am vorbit cu el si mam imprietenit mai bine si dupa sfarsitul orelor m-a intrebat daca... il las sa ma sarute:* :X si am devenit un cuplu fericit
Acum incepuse si a 3 saptamana de scoala si o nouo colega, se numea Kate porecla KaTT
Eu: buna KaTT noi toti din clasa dam party la mine diseara ai vrea sa vi?
K:desigur, cine ar rata o petrecere de a ta? big grin
Eu o sa il rog pe Diana sa iti mai dea niste detalii ok?
K: pai dc Diana? si nu Max?
Eu:ok atunci Max, il cunosti pe Max?
K:da am fost cu el la scoala inainte sa se mute el si acum suntem iar in aceias clasabig grin apropo uitasem iti sa foarte bine cu Max impreunabig grin
Se facuse seara, toti erau la mine la partywinking doar KaTT nu erasad
aparuse si KaTT peste o ora si se facuse deja 11 noapte, hmm cam tarziulaughingnoi adolescenti petrecem pana la 6 dimineatzzalaughing

| Kydie a răspuns (pentru AnDrEeAadd):

Moamaaaa cat scrisasi laughing

| CeaCuMasca a răspuns (pentru AnDrEeAadd):

Vai,ce drăguț.M-ai făcut să vomit cu lipsa ta de inspirație și de cunoștințe într-ale gramaticii.