| ioana14 a întrebat:

Buna imi puteti spune si mie cam ce ar trebui scris injurnal nu vreau chestii standard gen"ce gandesti" vreau ceva mai dezvoltat dau funda.(scuze categoria):d

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Eu am jurnal de vreo 3 ani si scriu acolo toate lucrurile semnificative care mi se intampla.De obicei scriu despre lucruri care ma framanta sau lucruri rele care mi s-au intamplat pentru ca ma simt mult mai bine dupa ce termin de scris(e ca un mod de a ma descarca). Dar de asemenea scriu si despre lucruri bune care mi s-au inatmplat. Mai scriu pareri despre colegi, profi, prieteni, relatii cu ceilalti iar la sfarsitul anului fac o retrospectiva a tuturor evenimentelor mportante pe care le-am trait.

4 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Daca nu stii ce sa scrii in jurnal, atunci de ce dracu il mai ai? Ca sa fii la moda sau cum?

| ioana14 explică:

E treaba mea nu a ta" rock star" si in primul rand era o curiozitate pentru ca in mare stiu ce sa scriu dar mai vroiam si alte idei assa ca nu te freaca pe tine menta de ce scriu eu

| ioana14 explică:

Esti cam prost/a sper ca ti-ai dat seama

| Cristi1998 a răspuns:

Ce parere ai despre un amic, ce ti s-a petrecut etc funda?