| andreea_4557 a întrebat:

La ce te gandesti in momentul acesta?(scuze categoria)

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La o ţigară... gata, am găsit-ohappy

| Razvan a răspuns:

Bai iar am bagat sosetele colorate cu alea albestraight faceMa omora mama cand afla. Ia sa le arunc pe toate si sa zic ca le-a furat cinevarolling on the floor

| elasexygagica a răspuns:

La sex

| NickiMinaj a răspuns:

La un smoke mic.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu ma gandesc acum la ce o sa fac de Revelion.
Inca nu m-am hotarat.

Dar tu la ce te gandesti?

O seara placuta!happy

| Luori a răspuns:

La dracu, acum cateva ore o dadeam cu vin si acum cu suc?

| Narfundo a răspuns:

La un cur cu ceva alb in elsad. Scz dar mi-a facut scarba intrebarea de mai sus

| LoveAngel223 a răspuns:

La cat este de ironica viata asta... tu?

| SEAL a răspuns:

Ma gandesc oare la ce te0ai gandit tu cand ai pus intrebarea asta

| BlueLine a răspuns:

La iubita mea love struck
Tu?tongue

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

In momentul acesta, ma gandesc ca mai e putin si incepe scoalasadsadsadsadsad.chatterbox

| roxymaria a răspuns:

La Adrian baiatul de care`mi place

| Orhorien a răspuns:

În momentul de faţă mă găndesc la anul 2011.Sunt curios să văd cum o să fie.

| rossanna a răspuns:

La iubitzelul meu:Xbig grin

| andreea_4557 explică:

@bubu am zis sus ca "scuze categoria", dar daca uh nu sthii sa citesti...este cea mai vizualizata categorie tonguetongue