| Patrunjel123 a întrebat:

Buna! Imi puteti spune va rog care e parerea voastra despre urmatorul gest? Stateam cu iubitul meu si dintr-o data a inceput sa imi arate un film porno in care era o femeie care facea sex oral barbatului, iar el mi-a zis :" Uite, ia lectii". Dupa ce a vazut ca m-am suparat putin a spus ca glumea. Voua vi se pare ok chestia asta?

Răspuns Câştigător
| AndreeaWTS a răspuns:

Un bărbat pe care îl consideri iubitul tău, și care e interesat mai mult de partea "tehnică" a sexului oral pe care i-l prestezi, fără să dea doi bani pe sentimentele tale, e un bărbat care te tratează ca pe o prostituată, de la care are pretenții de "meserie", că doar n-a dat banii degeaba.
Dacă eram în locul tău, primul lucru pe care i l-aș fi spus ar fi fost "de azi încolo să ți-o sugă mă-ta " și m-aș gândi foarte serios dacă mai e cazul să rămân cu el.

20 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este deloc ok.

| Holiday a răspuns:

"Voua vi se pare ok chestia asta?"

Ce, ca te-ai suparat? Nu, nu e ok.laughing

| Patrunjel123 explică (pentru Holiday):

Deci nu trebuia sa ma supar? laughing) sa zica mersi ca macar ii fac sex oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf

Da e super extraordinar de normal, știi ce e și mai normal să-i arăți și tu un film porno in care ăla o linge direct in gaura fundului, și spune-i și tu " uite i-a lecții și tu".

| UnDiavol a răspuns:

Nu te iubește cu Adevărată din toată inima lui si sufltul lui tu alegi ce faci de aicia in colo ai grija meriți sa fi fericiata cu Adevărată

| Holiday a răspuns (pentru Patrunjel123):

Hai sa-ti spun o treaba. Nu trebuie sa spuna "mersi'. Ideea e ca daca nu-ti place sa faci, n-o face, dar gaseste-ti unul caruia nu-i place/nu vrea sa i se faca, iar el sa-si gaseasca una careia ii face placere sa faca. Si toata lumea castiga.

| Patrunjel123 explică (pentru Holiday):

Dar imi facea placere sa fac. pana am aflat ca nu e multumit si imi trebuie aparent lectii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Holiday a răspuns (pentru Patrunjel123):

Dezvoltarea abilitatilor, chiar si in ce priveste sexul oral e binevenita pentru oricine. Felul in care a incercat sa te stimuleze nu e cel mai potrivit. Dar contraataca si tu. Gaseste un film cu unul care i-o trage uneia cum visezi tu sa ai parte de sex, sau face niste lucruri compatibile cu fanteziile tale sexuale pe care iubitul tau nu le face si spune-i sa se uita "sa ia lectii".

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Patrunjel123):

Patrunjel123
acum 48 minute | Patrunjel123 explică (pentru Holiday):
Dar imi facea placere sa fac. pana am aflat ca nu e multumit si imi trebuie aparent lectii
In acest caz intr-adevar ca ai avut un motiv plauzibil sa devii intr-o anumita masura suparata. Probabil s-ar putea ca intr-adevar sa fie necesare cateva ''lectii'' pentru a-ti imbunatati prestatia. Sanatate!

| Dany_Tsm_1985 a răspuns:

Ie un balungiu, vin-o la. mine printzesho sha vezi cum trebuie s-a te trateze on barbat adv

| Gusticel a răspuns:

Intr-o relatie e ceva normal. Alti partenera se uita constant la filme pentru adulti, impreuna.
Nu trebuie sa te superi pe un baiat pentru atata lucru, baietii nu fac/spun chestii din astea cu rautate, ci pentru ca le place de tine. happy

| Crackman a răspuns:

Omu ți-a arătat ce vrea happy

| Tokyo44 a răspuns:

Intr-o relație, făcând dragoste, nu e firesc sa ceri celuilalt sa fie expert/ experta.
Totul se experimentează, comunica, împarte... bucuria de a fi împreuna.
El cere prea mult, pare un pic "bădăran "

| Paul754880338 a răspuns:

Mai frumos si mai politicos ar fi o discutie intre voi despre acest subiect. Insinuarile pot avea efecte nedorite, lucrurile spuse pe fata dar cu tact, niciodata. Se intampla adesea ca unul sa creada ca ce face e perfect iar celalalt sa considere asta neplacut. Tot conversatia aduce pace si liniste in relatie. Poate ajustarea nici nu e mare, dar nevorbita, devine deranjanta.

| EoTl a răspuns:

Putea sa taca laughing Experienta o castigi tu cu timpul.

| Ruya1377 a răspuns:

Nu e ok

| Sofer a răspuns:

Vrea sa vezi tutorial cum sa faci sex oral pentru a putea să ii faci și lui. happy

| lCupidon a răspuns:

Uite, depinde; voi de obicei va faceți glume? Vorbiți despre chestii de astea mai porno?
Dacă vorbiți de chestii de astea, nu mi se pare normal sa te superi
Și chiar dacă nu vorbiți cum am spus eu mai sus, tot nu mi se pare sa te superi foarte tare... Dacă te-ai supărat doar puțin, e okhappy

| Adry05 a răspuns:

ți-a zis cum a putut și el că nu te pricepi să-i faci și e nesatifăscut, mai bine ai ține cont de sugestie decât să te superi inutil