| IulianaTarchil a întrebat:

Buna! As dori parerea voastra in ceea ce priveste un baiat din grupul meu de prieteni. Am impresia ca e gelos si vreau sa stiu daca am eu o problema sau nu.
Eram la ziua unui prieten, stateam la masa fata in fata. Langa mine statea un alt prieten, cu care ma uitam la videoclipuri amuzante pe TikTok. La un moment dat, vazusem un videoclip cu niste asiatici mancand cu betisoare si am inceput sa discut cu acest baiat despre cat de greu mi se pare sa mananci acel fel de mancare cu ele.
Baiatul despre care zic ca e gelos, in timpul in asta dadea scroll pe Facebook sau cel putin asa parea, dar dintr-o data a ridicat privirea si a spus: 'Ce tot vorbiti de asiatici atat?' Eu m-am uitat spre el si se uita la mine fix, ca si cand era super suparat pe mine.
Ce parere aveti? ( Mentionez ca mai sunt si alte momente in care am simtit ca e gelos, dar as scrie aici pana maine)

1 răspuns:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Aia nu-i gelozie este boală lui chaalche

Ție țise pare normal comportamentul lui? Deodată sa țipe așa? Nu-i normal deloc.

Păi de ce nu vorbește cu el tu? de ce nu mergi să-l întrebi băi chaalche ce ai de urli așa boala copilului ce naiba urli așa ma placi sau nu.

Poate ca este gelos nu avem de unde sti eu nu l-am văzut în realitate sa pot spune ceva concret dar tu ai șansa de a afla adevărul poți să-l întrebi si ai rezolvată misterul