| anonim_4396 a întrebat:

Buna:*...in curand eu si iubitul meu implinim 6 luni de relatie, si nu stiu ce sa ii iau...pana acum i-am tot luat cadouri, iar acum am ramas in pana de idei. As vrea sa fie ceva simbolic, daca se poate facut chiar de mine. M-am gandit sa fac origami, dar am primit cateva pareri negative pe acest site, si intr-adevar mi se pare cam copilaresc. Va rog sa ma ajutati!:*

Răspuns Câştigător
| tdbmarius a răspuns:

Gandeste-te ce ii place lui cel mai mult.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si cate cadouri i-ai luat in 6 luni, si cu ce ocazii, de ai ramas in pana de idei? Sa-ti spunem noi ce ii place lui, pe banii tai?

| Seepty a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine, asa ca ar trebui sa stii cam ce ia-r place dar eu iti recomand totusi sa-i cumperi un parfum sau un ceas de mana.