| IonelaS12 a întrebat:

imi dati si mie niste idei de cadouri pentru aniversarea cu iubitul! va roog. ca nu mai am nici o idee poate fi ceva si de facut manual. Ca e mai simbolic decat ceva cumparat.dar nu mai stiu ce cadou as putea sa-i fac. mentionez ca facem 3 ani de relatie. si pana acum sa zicem ca din 2 in 2 luni ne faceam cadouri aniversare si cam am ramas fara ideicrying

1 răspuns:
| Ririanuta a răspuns:

Pai daca te pricepi la,, manuit " hartia poti face origami si mai precis o cutie in forma de inima. Iar in ea poti pune o ciocolata facuta de tine sau gelul lui preferat de par. Ori poti sa gatesti mancarea lui preferata. Sau un album cu amintirile voastre facut din hartie, sunt o gramada de tutoriale pe internet.
Sper ca te-am ajutat.
Fundița?