| d3utzzu a întrebat:

In primul rand scuzati categoria dar e cea mai vizitata.Am instalat bluetooth in calculator sa pot baga melodii pe telefon.Si cand am baga o melodie nu sa incarcat si mi-a dat o eroare fail tu upload da am vazut acolo melodia sub nume de foder.si e si in telefo, si cand intru in telefon si trec peste ea, chiar daca nu dau pe ea selectati, mi se inchide telefonul, cum as putea va rog sa bag melodii care sa se incarce? help,, cine raspunde cel mai bine si folositor ii dau funda

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

In primul rand,da un restart la telefon dupa care intri in meniul telefonului folosind bluetooth-ul. Pe calculator trebuie sa ai facut un meniul cu numele Bluetooth al telefonului (acela care il vad prietenii cand iti trimit ceva prin bluetooth). Intri in meniu acolo unde ai vrut sa trimiti piesa respectiva si stergi folderul respectiv. Din telefon nu cred ca o sa-ti mearga,pentru ca telefonul considera ca tu ai in curs de executie respectivul fisier. Dupa ce stergi folderul din telefon,incearca si pune pe telefon o melodie care sa aiba un nume scurt,nu de genul (by ixulescu,remix mai nu stiu de care, bla bla bla...) si vezi daca asa se incarca. Daca tot se blocheaza, verifica sa ai update la zi la driverul de la Softul Bluetooth de pe calculator.