| emastelista a întrebat:

Cum trimit o melodie prin bluetooth te pe calculator pe telefon funda pentru cel mai bun raspuns scuzati de categorie

Răspuns Câştigător
| luck96 a răspuns:

Trebuie sa ai bluetooth pe PC, daca nai cumpara la magazinele de electronice, e ca un stick, descizi bluetooth-ul pe calcluator si e acelasi lucru ca si prin telefon

3 răspunsuri:
| ionutz_7767 a răspuns:

Este o chestie asemanatoare cu un stick si ala se cheama bluetooth si il bagi in usb si se cauta pe pc contacte si te gaseste pe tine si trimitzi c mel vrei.bafta!

| Simo0Sim a răspuns:

1.Nu se poate asa ceva
2.Ai nevoie de un cablu ce se conecteaza de la compiuter la telefon.
3. daca nu ai acel cablyu incearc sa iei melodia de la prieteni.
4.

| Dumitru_Roxana_1990_kDR9 a răspuns:

Nu stiu voi stiti?crying(