| anonim_4396 a întrebat:

In seara asta ies in club si m-am gandit sa ma imbrac cu niste colanti asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0 si pantaloni foarte scurti peste. un maieu cu o bluza larga pe un umar.si pantofi cu toc. Merge? Sau sa-mi iau altceva? Multumesc.

3 răspunsuri:
| spiniii a răspuns:

Pai.eu cred ca hainele reflecta personalitatea fiecaruia, daca tie iti place sa te imbraci asa, fa-o.merge cat de cat,dar eu a-si cam renunta la colantii acestia,mi se par cam vulgari,incearca ceva mai simplu,gen: maieul cu bluza larga[de care ai mentionat], o pereche de blugi stretch negrii sau pantaloni scurti, si pantofi cu toc.cred ca ar merge perfect.eu a-si opta mai mult pentru blugi stretch[lungi] decat pantaloni scurti.bafta!

| trollface a răspuns:

Clubul este pe centura?

| colorsfive a răspuns:

Mai bine i-ati niste blugi decat colantii