| anonim_4396 a întrebat:

in seara asta merg cu niste prieteni la stand up comedy. Cum ar trebui sa ma imbrac?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sport, lejer si cu un pulovar pentru orice eventualitate!
Enjoy!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal ar fi cu haine
oare cum iesi tu din casa daca nu esti capabila de o chestie de baza... sa te imbraci singura

| mihai69 a răspuns:

Având în vedere categoria - sexy și fără chiloței sau sutien!

| Mussette a răspuns:

Si intrebi la categoria asta? Ai de gand sa se lase u dragoste si sex? Lejer: blugi, bluza, tricou, camasa, cu ce te simti tu bine. happy

| kavasaki99 a răspuns:

Imbracăte lejer, sa te simti bine. distracție plăcută happy

| Elena_Oana_2000 a răspuns:

Imbraca te intr-o pereche de pantaloni de blug de preferat nergri, o pereche de adidasi, un tricou cat mai lejer si un hanorac. Avand in vedere ca afara-i foarte frig renuntam la tricou si iti iei o bluzita si hanoracul. Trebuie sa te simti tu comod in aceste haine si sa nu iti fie frig.