| anonim_4396 a întrebat:

in urma am cunoscut un baiat si mi-a placut de elo, dupa nu l-am mai vazut, de 3 zile l-am revazut, am fost cu verisoara mea si ne-am revazut, problema este ca eu m-am reandrogastit de el si el i-a sus verisoarei mele fara sa stiu ca ma place, el are 20 de ani iar eu 14, iar intr-o seara lui i-a spus verisoarei(17 ani) mele fara sa stiu, daca vrea sa iasa intr-o seara singura cu el. Ce credezi, doar a mintit cand a zis ca ma place? Verisoara mea are iubit doar ca a vrut sa renunte pentru acest baiat. ajutati-ma. Fundita, promit.

2 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Poate ca te place, dar in pat
are 20 d ani crezi ca nu are ce gasi la o fata d varsta lui?
poate ca tu esti virgina si o fata d 20 virgina nu prea exista...deci dc ar rabda pentru o fata d varsta ta cand are porti deschise la altele?
puneti cateva intrebari si vei gasi cu siguranta raspunsulwinking

| Saori a răspuns:

Acel "cineva" are dreptate. ai 14 ani. nu ca eu as avea mai mult, dar doamne fereste. cu ala de 20? poate verisoara ta chiar il place. ea ar putea, din puct de vedere moral si psihic sa fie cu el. dar tu? tu chiar crezi ca te place?raised eyebrows ce poate sa vada un tip de 20 de ani la una de 14?raised eyebrows poate te place asa.ca amica.sau poate ca a zis ca te place ca sa ii intre verisoarei tale pe sub piele. nu merita! in plus, tu te-ai desparti repede de el. adica. doar n-o sa te casatoresti cu el. pana sa te casatoresti mai ai multi ani. Insa verisoara ta.na. cine stie?laughing parerea mea. daca vrei s-o iei in considerare, e binehee hee. dar eu zic ca nu meritabig grin e muult prea marestraight face. a sau mai e o varianta in care el a zis asta ca sa isi bata joc de tinelaughing