| sela_2699 a întrebat:

Buna in urma cu 5 luni am avut un contact sexual cu partenerul dar nici nu cred ca e vorba de un contact sexual propriu zis deoarece? eu eram virgina si din cauza durerii neam oprit nu a durat mult o minuta, el a folosit prezervativ si nici macar nu a ajeculat credeti ca as fi putut ramine insarcinata? am facut 2 teste si au iesit negative le-am facut dupa 3 luni de la contact simt ca parca am ceva in burta.credeti ca poate fi vb de o sarcina? mersi anticipat rog seriozitate

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata dar nici virgina nu mai esti.

| wildthing a răspuns:

Pai tie nu ti-a venit ciclul in ultimele 5 luni? happy

| adinakaty a răspuns:

Nu esti iubita insarcinata. Este o chestie de psihic si doar simplul fapt ca te streseaza gandul ca esti insarcinata iti da senzatia ca ai ceva in burta, dar mai ales daca ai avut si ciclul normal poti sa stai linistita

| Zuppie a răspuns:

Nu! 0% sanse.

| swetlove a răspuns:

NU te ingrijora daca el a folosit prezervativ si nu a ejeculat si ai facut si teste nu ai motive de ingrijorare in plus daca asta s-a intamplat ak 5 luni st fi trebuit sa iti creaska unpik burtika. Sper sa iti foloseasca raspunsul meu pup :*:

| DanyelRugby a răspuns:

Eu cred ca este doar Constiinta ta! Asta iti imaginezi u fata stai linwinking! este doar in mintea ta acea stare ca ai u ceva in burta! Ca sa fii sigura du-te la doctor cu prietenul tau si fa-ti un control nu dureaza decat 1 ora daca nu si mai putin! PS: daca avea prezervativ navei cum sa ramai gravida!