| Gina2 a întrebat:

Buna(intrebare pentru fete:*)!

Ce sa fac sa am sanii rotunzi, si mari?
Am 15 ani!
Va rog ajutati-ma:*Multumesc:*:*:*Funda!

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Foloseste lapte de corp si maseaza-i. Nu apela la pastile, pentru ca nu sunt bune, nu ajuta la nimic. Si dupa dus, stropeste-i cu apa rece. Oricum, stai linistita ca o sa creasca ei.hee hee

| Marijuana a răspuns:

Umfla-i cu pompa laughing!

| MasterYoda a răspuns:

Ce te mai lauzi! marea ta problema ramane varsta... (in caz ca vroiai o parere obiectiva)

| diiiiiiia a răspuns:

Poi. eu zic sa lasi sutienul deoparte. thinking fa exercitii thinking si eu aveam aceeasi problema si s`a rezolvatbatting eyelashes. spala`i q apa rece apoi calda iar rece si tot asabatting eyelashes. in schimb nu apela la pastile sau alte chestii gen marar. is prostii! sper sa mearga ce ti-am zis :*!

| dadonexus a răspuns:

1)Lasa sutienul deoparte pentru ca este principala cauza a sanilor lasati
2)Fa multe exercitii pentru piept o sa zici ca este o banalitate dar nu este asa asta este singura metoda de a mentine sanii rotunzi tari si drepti.
Du-te la sala de cateva ori pe saptamana iar in prima zi antrenorul o sa te intrebe ce vrei iar el o sa iti explice exercitiile pe care trebuie sa le faci.Nu trebuie greutate mare ci toar sa antrenezi muschiul iar in legatura cu sutienul incerca sa nu il poti deloc(doar la scoala si doar daca este necesar).

| costellodonatz a răspuns:

Genial rolling on the floor)))

| esco a răspuns:

Asteapta sa iti creasca happy

| ƒαηтαααα a răspuns:

Poti purta o bustiera(sanii cresc de la sine nu ai ce sa le faci)sau daca nu poti purta sutien cu buretehappy

| TraficantDePufuletzi a răspuns:

Tragete de ei:Xlove struck:X